KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9658308
nr 965 8308
Akvarell
signerad, Lilja -95, Venedig, 23x31
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juni 2015
kl 18:06:46
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)